За що 16-річний хлопець міг убити свою тітку?

Один за всіх

У неділю (9 березня) о 21:05 глядачі проекту «Один за всіх» на СТБ побачать історію трьох жінок, які півтора роки тому знайшли свою сестру з перерізаним горлом, але досі не з’ясували, хто її вбив і за що.

Трагедія розігралася в селі Головино Житомирської області. Не встигли сестри оговтатися від звірячого вбивства 36-річної Майї Бенедицкой, як їх вразила ще одна новина. У цьому злочині свою провину визнав 16-річний Андрій – племінник жертви. Жінки не могли повірити в те, що виховали холоднокровного вбивцю. Проте пізніше і сам Андрій з підтримкою матері заявив, що брехав на себе:

«Я відсидів 7 місяців в СІЗО, – заявив підозрюваний. – Але я не винен, тож буду доводити це всіма можливими способами!»

vlcsnap-2014-03-11-16h57m52Так чи інакше, вбивство Майї Бенедицкой перетворило життя колись дружній сім’ї на справжнє пекло. Сестри перестали спілкуватися і тільки те і роблять, що посилають одна одній прокляття.

Але вже у цю неділю (9 березня) о 21:05 у студії проекту «Один за всіх» збереться вся велика родина, щоб з допомогою ведучого Дмитра Карпачова і експертів з’ясувати правду: хто вбив Майю Бенедицкую і за що?