Викрадення 8-річної дівчинки закінчилося кривавою бійкою

Один за всіх

До студії проекту «Один за всіх» прямо з лікарні прийшли учасники кривавої битви за малолітню дитину.

Кілька днів тому Ксенія посеред уроків забрала з школи села Гора свою 8-річну доньку Карину. З незрозумілих причин вона зробила це в присутності свого нового чоловіка і адвоката, який вирішив взяти дівчинку на руки. Від такого повороту маленька Каріна моторошно злякалася і почала кликати на допомогу. Вчителі подзвонили батькові Олександру і повідомили буквально наступне: “Вашу дочку викрали!”

Безымянный

Почувши таке, Олександр як справжній батько відразу кинув роботу, сів у машину і здійснив план-перехоплення. Чоловік наздогнав викрадачів під Києвом – підрізав, протаранив, а потім почав бити адвоката і нового чоловіка своєї колишньої дружини всім, що потрапляло під руку. У підсумку всі троє опинилися у лікарні з важкими травмами. Однак ще гірше, що сцену жорстокого насильства своїми очима побачила 8-річна Карина…

Дивіться останній випуск проекту «Один за всіх», і ви дізнаєтеся: чому мати Карини вирішила викрасти дочку в батька? Кому з них дійсно потрібна ця дитина? І хто використовує її в корисливих цілях?