11-річна Аміна просить Святого Миколая повернути їй маму-втікачку

Один за всіх

Три роки тому Наталя залишила Аміну, Дениса і Яну на свою сестру Олю і зникла з їхнього життя

Як виявилося, навіть ім’я маленької Аміні придумала мама Оля – так дівчинка називає свою тітку. Адже її біологічна мати Наташа життям дітей ніколи не цікавилася. І останні три роки живе з новим чоловіком на відстані пари годин їзди, але вдома не з’являється. І щоб дізнатися хоч щось про долю сестри, Ольга вже двічі оголошувала її у розшук поліції. Але навіть це не змушує маму повернутися до дітей.

vlcsnap-2016-12-09-15h40m13s17

Як не дивно, Ольга знову і знову прощає Наталю. Заради дітей своєї сестри вона пожертвувала особистим життям і наплювала на власне здоров’я. Адже у Ольги серйозні проблеми з щитовидною залозою, але вона відмовляється лягати до лікарні – нема з ким залишати Аміну, Дениса і Яну. Але найжахливіше, що у чотирирічної Яни серйозні проблеми зі здоров’ям – порок серця. А Ольга змушена була звільнитися, щоб сидіти з дітьми, та на лікування дівчинки у неї елементарно немає грошей.

У неділю (11 грудня) о 21:15 Наталія прийде в студію проекту «Один за всіх» на СТБ і, дивлячись дітям в очі, спробує пояснити, чому вона викреслила їх зі свого життя? Але чим закінчиться зустріч, про яку Аміна так сильно мріяла…