Навіщо мати і син влаштували розпусну фотосесію?

Один за всіх

Коли 18-річний Вова Скляренко з Козачої Лопані виклав в інтернет фотографії, на яких він приймає з рідною матір’ю недвозначні пози, – шоковані сусіди вирішили об’єднатися, аби будь-якою ціною завадити збоченій сімейці продовжувати і далі ганьбити їх село.

Односельці і раніше помічали, що 52-річна мати-одиначка дивно виховала свого єдиного сина. Хтось бачив Вову в електричці – в жіночому вбранні та з нафарбованими губами. Хтось впевнений, що Вова – це мучитель, що влаштовує тортури над котами і собаками. А хтось наполягає, що тваринами хлопець не обмежується…

Безымянный2

Довгий час сусіди намагалися не звертати уваги на дивну сім’ю. Але після того як хлопець у соціальних мережах опублікував знімки з участю оголеної матері, терпець односельців урвався. До того ж місцеві дівчатка стали розповідати, що при зустрічі на вулиці Вова, наче божевільний маніяк, кидається на них з сокирою.

Безымянный1

Коли стало відомо, чим Зінаїда займається з рідним сином, її звільнили з лікарні, де вона чесно пропрацювала 35 років. Вову з тієї ж причини відрахували з технікуму. Але на цьому переслідування сім’ї Скляренко не закінчилося – і Зінаїда, і Вова стали жертвами побоїв, а їх будинок закидали камінням. Здавалося б, така реакція повинна була змусити матір і сина переосмислити свій спосіб життя, але після всіх подій Вова виклав в інтернет нові фотографії…

У неділю мати і син, яких обвинувачують в інцесті, вперше розкажуть, що ж насправді відбувається за зачиненими дверима їхнього будинку – дивіться новий випуск проекту «Один за всіх» 5 лютого о 21:00 на СТБ!