Выпуск 3 | 17.02.2019 |

Проект Один за всіх 2019 випуск 3 від 17.02.2019 познайомить всіх глядачів СТБ з 13-річним Ярославом Гайдуком. Хлопчик звернувся за допомогою особисто до ведучого Михайла Присяжнюка з благанням врятувати його від жорстоких знущань та покарати кривдника – «дядю Колю».

У своєму відеозверненні Ярослав розповів, що разом з двома молодшими братами, він постійно потерпає від тортур вітчима. А те що команді проекту Один за всіх 2019 розказали про сім’ю Гайдуків сусіди, взагалі не вкладається в голові.

Виявляється, цим нещасним дітям доводиться не тільки щодня терпіти «батьківську любов», а ще й виживати просто в нелюдських умовах! Купи сміття, застарілий бруд, сморід та повна антисанітарія: саме такий вигляд має квартира Гайдуків. Та схоже, власниці житла – 38-річній Юліанії Гайдук – зовсім не до цього. Мати цих знедолених дітей зайнята собою та своїм особистим життям. Рік тому вона привела до власної оселі вже п’ятого за рахунком чоловіка. За її словами, 28-річний Микола найкращих з усіх чоловіків, котрі в неї були. А головне – він найтурботливіший вітчим для її синочків! От тільки шкода, що далеко не всі такої ж думки. Суперечить переконанням Юлінії навіть її «ідеальний» Микола. Вітчим стверджує, що сам неодноразово потерпав від знущань малолітніх пасинків…

Дізнайтеся, чи зможе відомий на всю країну борець за справедливість Михайло Присяжнюк докопатися до істини у цій непростій історії? Якими подробицями «щасливого дитинства» поділиться у студії проекту Один за всіх 13-річний Ярослав? Що розкаже люблячий вітчим «дядя Коля» про своїх пасинків та їхню матір? І врешті-решт, кого захищатиме Юліанія Гайдук: «ідеального чоловіка» чи рідних синів?

Дивіться онлайн проект Один за всіх 2019 випуск 3 від 17.02.2019 та дізнавайтеся усі подробиці!

Дивитися онлайн Один за всіх 2019 ефір від 10.02.2019. 2 випуск

Дивитися Один за всіх 2019: всі випуски

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: