Випуск 9 | 07.04.2019 | Сезон 13

Один за всіх випуск 9 від 07.04.2019 вже на сайті СТБ. Сьогодні Михайлу Присяжнюку разом з експертами студії Один за всіх 2019 доведеться розбиратися із причинами та наслідками гучного міжнародного скандалу, котрий розгорівся завдяки аморальним діям 26-річної українки. Молода мати продавала педофілам знімки порнографічного характеру зі своїм 4-річним сином.

І хоча інформація про цей випадок та огидні фото облетіли всі світові ЗМІ, винуватиця досі не розуміє, що їй інкримінують та за що судять. Щоб підтримати рідну дочку та довести її безневинність, у студію проекту Один за всіх 2019 прийшла мати Ірини. Жінка запевняє, що її 26-річна дочка обожнює свого сина і не робила з ним нічого протизаконного. А «звичайні» фото, які є в архіві кожної матері з її дитиною(!), продавала лиш тому, що залишилися геть без грошей і мусила за щось виживати…

Щоб відкрити горе-бабусі очі на правду, Михайлу Присяжнюку доведеться показати скандальні фото її доньки з малолітнім сином та дізнатися усі подробиці цих збочень у самої винуватиці. Просто із СІЗО 26-річну затриману доставлять у студії Один за всіх 2019. Що скаже молода «матуся» у своє виправдання, чи зізнається у кількості зроблених знімків та зароблених грошей на дитячій порнографії? Та чим закінчиться «очна ставка» Ірини з її колишнім чоловіком – розлюченим батьком скривдженого малюка?

Дізнайтеся у 9 випуску проекту Один за всіх від 07.04.2019 на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн Один за всіх 2019 ефір від 24.03.2019. 8 випуск

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: