Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Випуск 1 | 02.09.2018 | Сезон 12

У новому сезоні найбільш резонансного проекту Один за всіх: випуск 1 від 02.09.2018 разом з новим ведучим Михайлом Присяжнюком ви дізнаєтеся шокуючу історію про те, як маленьку дитину в Новоукраїнці Кіровоградської області заморили голодом. 4-річного Владика морили голодом в багатодітній родині районного депутата, а коли правоохоронці прийшли забирати ледве живого малюка, горе-батьки до останнього не хотіли нікого пускати до будинку. Ця історія шокувала всю країну – хлопчик потрапив до лікарні з вагою 7 кг, тоді як норма для його віку – 13-15 кг.

З тих пір батьків Владика ніхто не бачив, але журналістам проекту Один за всіх вдалося відшукати всю сім’ю замученого малюка. Сьогодні, вперше за весь час, сім’я депутата прийде до студії проекту і розповість, що ж сталося з дитиною і чому вони довели власного сина до такого стану. Не пропустіть ексклюзивний випуск Один за всіх 12 сезон від 02.09.2018 на телеканалі СТБ!

Один за всіх 2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: